Neljapäev, 3. juuni 2010

Geoloogia sügiskooli korraldajad

Maile Polikarpus – mailep@ut.ee; registreerumine (TÜ geoloogia osakond, doktorant)

Kadri Sohar – kadri.sohar@ut.ee kogumiku kaanekujundus (TÜ, geoloogia osakond, erakorraline teadur, paleontoloogia)

Dr. Evelin Versh – evelin.versh@gi.ee; tel. 6203034 või 56213511 üldküsimused, majutus, ettekanded (TTÜ Geoloogia Instituut, r. IV- 415)

Leeli Amon-Veskimeister – leeli.amon@gi.ee; tel. 6203046 transport(TTÜ Geoloogia Instituut, doktorant)

Dr. Ulla Preeden – ulla.preeden@ut.ee; artiklite retsenseerimine (TÜ geoloogia osakond, erakorraline teadur, geofüüsika)

Liisa Lang – jooksvad küsimused (TÜ geoloogia osakond, doktorant, paleontoloogia)

Veiko Karu – kommunikatsioon, meened, koduleht (TTÜ mäeinstituut, doktorant)

Liina Laumets – Liina.Laumets@gmail.com; tel. 7376684 toimetamine, jooksvad küsimused (TÜ doktorant geoloogia osakond, Kvaternaarigeoloogia)

Karin Truuver – jooksvad küsimused (TÜ geoloogia osakond, doktorant, paleontoloogia)

IV geoloogia sügiskool