Esmaspäev, 20. august 2012

VIII geoloogia sügiskooli korraldajad



Karin Truuverkarin.truuver@gmail.com; tel. 53643024; esinejad, üldküsimused, kommunikatsioon, kogumiku toimetamine (TÜ geoloogia osakond, doktorant, paleontoloogia)
Liina LaumetsLiina.Laumets@gmail.com; tel. 56715883 üldküsimused, kommunikatsioon (TÜ doktorant geoloogia osakond, Kvaternaarigeoloogia)
Liisa Langliisa.lang@gmail.com; kommunikatsioon, kogumiku toimetamine (TÜ geoloogia osakond, doktorant, paleontoloogia)

Alina Tshugai – alina.tshugai@ut.ee, esinejad, kommunikatsioon (TÜ geoloogia osakond, doktorant, geofüüsika)
Kairi Ehrlich - kairi.ehrlich@gmail.com; tel. 56693520; konverentsiruumide hankimine ja toitlustuse korraldamine, (TTÜ Geoloogia Instituut, doktorant)

Maile Polikarpus – maile.polikarpus@gmail.com; tel.51938475; registreerimine ja majutus, meened  
Kadri Soharkadri.sohar@ut.ee; kogumiku kaanekujundus (TÜ, geoloogia osakond, teadur, paleontoloogia)
Veiko Karu – veiko.karu@ttu.ee; kommunikatsioon, koduleht (TTÜ mäeinstituut)

Oive Tinn - oive.tinn@ut.ee, 53331556
Leeli Amon-Veskimeister
– leeli.amon@gi.ee; tel. 6203046  (TTÜ Geoloogia Instituut)
Evelin Versh
– muhv79@gmail.com; tel. 5255708

IV geoloogia sügiskool